arkaplan

Sosyal Medya Profil Butonları

Ekim 23, 2014 Gökhan TEKİN 6 Yorum

Sosyal Medya Profil Butonları
 Merhaba güzel insanlar. Birkaç gündür hasta olmam'dan dolayı bişey paylaşamamıştım ve bu beni rahatsız etmişti açıkçası çünkü bu Blog'u kurmamdaki 1. amaç insanlara faydalı olabileceğini düşündüğüm paylaşımlar yapmaktı ve paylaşım yapmadığım günler de inanın bana çok psikolojik olarak kötü oluyorum çünkü devamlı birşeyler paylaşmak istiyorum tabi her zaman da içerik üretemiyorum bu konu blog sahipleri beni daha iyi anlayacaktır. Neyse bugün de hastayım fakat yinede bişeyler paylaşmak istedim ve özellikle Blogger altyapılı sitelerinizde kullanabileceğiniz güzel bir Sosyal Medya profil linkleri paylaşayım dedim. bu eklenti özellikle bayanlar için çok güzel neden derseniz genel de bayanlar pembe rengi seviyorlar ama erkek arkadaşlar kullanamaz diye bişey yok tabi isteyen herkes sitesinde kullanabilir aşağıda kodları paylaşacağım inanın bana eklemesi çok ama çok kolay Gadget ekliyor gibi ekleyeceksiniz şayet yapamadığınız ve takıldığını bir yer olursa sorarsınız yardımcı olurum.


Sosyal Medya Profil Butonları

Aşagıdaki Kodları Gadget Olarak Ekleyeceksiniz veya herhangi bir sayfaya eklemek istiyorsanız sayfada HTML bölümüne gelerek ekleyebilirsiniz.


SİZDEN ÖNCEKİLER BU YAZILARIMI DA OKUDU

6 yorum

 1. Saatlerdir arıyorum Sosyam Medya Butonları Sonunda buldum...
  Teşekkürler Gökhan Bey

  YanıtlaSil
 2. Merhaba, henüz kurduğum bloğuma bu butonları eklemiştim. Ama ''pembe' olan bu butonlar beni varolanı değiştirmeye yönlendirdi. Teşekkür ederim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba , Rica ederim. Sitenize baktım eklemişsiniz ama sosyal medya adreslerinizi yazmayı unutmuşsunuz.

   Sil
 3. Gökhan Bey merhaba, butonlar çok işime yaradı çok teşekkürler... Aynı şekilde instagram butonu yok sanırım ama göremedim mi ben?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba. Evet maalesef butonların içinde instagram butonu yoktur.

   Sil

Yorum Kuralları
1 - Yaptığınız yorumun, yazıyla alakalı olmasına özen gösteriniz
2 - Yazım ve dil bilgisi konusundaki hassasiyetinizi yorumlarınızda da gösteriniz.
3 - Her zaman nazik bir üslup kullanmaya özen gösteriniz.
4 - Yukarıdaki kurallardan herhangi birine uymamanız durumunda,
site sahibi yorumunuzu yayınlama ya da yayınlamama hakkına sahiptir.