Cuma, Ekim 24, 2014

Bana Göre İçerik Kadar Tasarım da Önemlidir

  
Bana Göre İçerik Kadar Tasarım da Önemlidir

  Yine kendime göre değerlendireceğim bir yazı ile karşınızdayım. bazen özellikle de forum sitelerinde görüyorum içerik mi önemlidir yoksa tasarım mı önemlidir diye tabi ki öncelikle içerik önemlidir içeriğe göre tasarım da çok önemlidir ben bazı siteler de öncelikle tasarıma bakarım ama şu da bir gerçektir tabi tasarım konusunda kendini çok ama çok geliştirmiş sitelerinde içeriğine baktığımızda çok  kaliteli içerikler üretmediğini görürüz zaman zaman , özellikle takip ettiğim blogların tasarımı çok güzel olsun isterim ben neden mi , çünkü o sitede vakit geçireceğim belki 1 saat belki de saatlerce o sitede kalacağım o yüzden de içeriğin yanı sıra tasarımının'da güzel olması daha çok hoşuma gider açıkçası 

 internette bir şey arıyorum diyelim ve siteye girdim içerik var aradığım şey var ama tasarım konusunda çok kötü bir site inanın bana o sitede fazla kalmam eminim benim gibi düşünenler vardır mutlaka belki benim de bloğumun tasarımı çok hoş ve ilgi çekici değil ama bugüne kadar tasarımı kötü diye hiçbir uyarı veya mesaj almadım, neyse arkadaşlar konuyu dağıtmadan toparlamak istiyorum eğer bir blog veya site kurmak istiyorsanız içeriğiniz kadar tasarımda'da iyi olmaya çalışın , tasarım göze hitap etsin örneğin başka sitelerde olmayan eklentileri vs siz kendi sitenizde yapmaya çalışın.


8 yorum:

 1. Hocam gerçekten haklısınız. Tasarım benimde çok aradığım bir özelliktir. Ama tasarımı iyi olupta içeriği kötü olan sitelerdende çok çektim. O yüzden tasarım olayını biraz geri çektim. İçerik iyi olsun da , doğru olsun da pek önemsemiyorum artık tasarımı.Ama felaket derece bir tasarımıda hoş karşılamıyorum. Çok paradoksal bir yorum oldu sanırım . Emeğine sağlık efendim.

  YanıtlaSil
 2. :) yeni tasartiminda guzel olmus sade falan :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim , evet bencede bu tema daha hoş oldu

   Sil
 3. Evet tasarım haklısın ^-^ Çok güzel eline sağlık

  YanıtlaSil
 4. Tasarımınız sade ve şık gayet güzel.

  YanıtlaSil

Yorum Kuralları
1 - Yaptığınız yorumun, yazıyla alakalı olmasına özen gösteriniz
2 - Yazım ve dil bilgisi konusundaki hassasiyetinizi yorumlarınızda da gösteriniz.
3 - Her zaman nazik bir üslup kullanmaya özen gösteriniz.
4 - Yukarıdaki kurallardan herhangi birine uymamanız durumunda,
site sahibi yorumunuzu yayınlama ya da yayınlamama hakkına sahiptir.Whatsapp Butonu Yalnızca Mobil Cihazlarda Çalışır

ARAMAK İSTEDİĞİNİZ KELİMEYİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN