arkaplan

Güvenilir E-ticaret Siteleri

Ağustos 11, 2016 Gökhan TEKİN 7 Yorum

Günümüzde alışveriş, gündelik hayatın rutinleri arasında yer almaktadır ve akla gelebilecek her ürün de alışveriş listesine eklenebilmektedir. Bu ürünler hayati olabilirken aynı zamanda keyfi de olabilmektedir. Özellikle günümüzde alışveriş yapılabilecek birçok nokta olduğu için insanlar eskisi gibi istedikleri ürünü bulmakta zorluk çekmemekte ve alışveriş bir nevi daha keyifli hale gelmektedir. Son birkaç yıldır teknolojinin hayatımızın içine daha fazla girmesi ile de alışverişler sanal ortama yerleşmiş ve böylece alışveriş yapmak çok daha kolay hale gelmiştir. 

Sanal yollar ile yapılan alışverişler online alışveriş adını almış durumdadır. Alışveriş adına hizmet veren sitelere ise e-ticaret siteleri adı verilmiştir. Günümüzde internet üzerinde binlerce e-ticaret sitesi yer almakta ve her biri de günden güne kendini geliştirmektedir. Ancak bu noktada bazı insanlar hala online alışveriş sitelerine güvenememektedir. Bunun nedeni ise kişisel bilgilerinin ya da kredi kartı bilgilerinin çalınabileceği düşüncesidir. Elbette teknolojinin gelişmesi ile güvenlik açısından da birçok adım atılmış ve olası güvenlik tehditlerinin önüne geçilmesi için birçok işlem yapılmıştır. Yani günümüzde hizmet veren e-ticaret siteleri güvenlik tedbirlerini aldıkları sürece güvenlidir.

Ülkemizde en bilinen e-ticaret sitelerinden bir tanesi olan http://www.hepsiburada.com müşterileri için güvenlik önlemlerini en üst düzeye çıkarmış olan sitelerden bir tanesidir. Bu site üzerinden her gün yüz binlerce kişi hem keyifli hem de güvenli alışverişler yapabilmektedir. Bunun yanı sıra akla gelebilecek her ev eşyasının satışını gerçekleştiren http://www.evidea.com da güvenilirlik adına önemli adımlar atmış olan bir e-ticaret sitesidir. Uzun bir süredir internet üzerinde hizmet veren bu site müşterilerini korumak adına tüm güvenlik koşullarını sağlamaktadır.

Güvenilir E-ticaret Siteleri


http://www.n11.com sitesinden bahsedecek olursak; bu e-ticaret sitesi de adını güvenli siteler listesine yazdırmıştır. Birçok marka ve ürünün satışını gerçekleştiren bu site de tıpkı diğerleri gibi her gün birçok kullanıcıya hizmet vermekte ve hem ürünler hem de ödemeler konusunda onlara tam güvence vermektedir. 
Son olarak bahsedeceğimiz güvenilir e-ticaret sitesi ise https://www.tam12den.com olacaktır. Tam12den, ev ve diğer mekan dekorasyonları adına işlev görebilecek her türlü ürünün satışını gerçekleştiren güvenilir bir e-ticaret sitesidir. Ürünlerinin kalitesi, fiyatı, görselliği ve kullanışlılığı adına her zaman güvence sağlayan bu e-ticaret sitesi ödemeler konusunda da kullanıcılarına tam destek sunmaktadır. Kapsamlı güvenlik önlemleri ile korunan Tam12den ürün ödemelerinde kullanıcıların kredi kartı bilgilerinin ya da kişisel bilgilerinin gizlenmesini sağlayarak onları korumaktadır. 

Bunların yanı sıra ürün teslimatı, değişimi ve iadesi konusunda da son derece titiz bir şekilde hareket eden Tam12den, müşteri hizmetleri aracılığı ile sorun yaşayan kullanıcılara da gereken ilgiyi göstermekte ve onları kesinlikle mağdur durumda bırakmamaktadır. Sizler de online alışverişlerinizde bu e-ticaret sitelerini tercih ederek alışverişlerinizi maliyetsiz, hızlı, kolay ve tamamen güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. 

BİLGİ: Bu yazıdaki içerikler tanıtım amaçlı olarak eklenmiş olup, site sahibiyle hiçbir ilgisi yoktur.

SİZDEN ÖNCEKİLER BU YAZILARIMIDA OKUDU

7 yorum

 1. Siteleri çok faydalı buldum hocam.Takip etmediklerimi hemen takibe aldım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İnşallah faydalı olacağını düşünüyorum.

   Sil
 2. Sadece 3 sitemi hocam. Farklı kaynaklarıda paylaşmanız dileğiyle.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Şimdilik bu kadar, ilerleyen zamanlarda farklı siteler eklenebilir.

   Sil
 3. Fiyatlardan önce güvenilirlik önemli. İçerikleriniz çok kaliteli, bu yüzden sizin paylaşmış olduğunuz her firmaya siteye vs. güvenebilirim.

  YanıtlaSil
 4. ok güzel ve açıklayıcı bi yazı olmuş, ellerinize sağlık devamını bekleriz ..

  YanıtlaSil

Yorum Kuralları
1 - Yaptığınız yorumun, yazıyla alakalı olmasına özen gösteriniz
2 - Yazım ve dil bilgisi konusundaki hassasiyetinizi yorumlarınızda da gösteriniz.
3 - Her zaman nazik bir üslup kullanmaya özen gösteriniz.
4 - Yukarıdaki kurallardan herhangi birine uymamanız durumunda,
site sahibi yorumunuzu yayınlama ya da yayınlamama hakkına sahiptir.