Salı, Ekim 20, 2015

Seyahat Dergisi Sayesinde Gezeceğiniz Yerler Hakkında Bilgi Alabilirsiniz

Çalışmaktan , şehir hayatından sıkıldınız bir kaç günlükte olsa  ailenizle birlikte şöyle kafanızı dinleyeceğiniz bir tatile ihtiyacınız mı var. Tatile gitmek istiyorsunuz fakat nereye gidebilirim? Ailem ile birlikte nasıl güzel bir tatil yapabilirim?  nerelerde güzel yemekler var? ve gezilecek yerler hakkındaki  gibi soruları düşünüyorsanız ve bu sorulara cevap bulamıyorsanız artık düşünmenize gerek yok çünkü sizin için en güzel mekanların, en güzel otellerin  en güzel yemeklerin nerede olduğunu araştıran ve sizler için devamlı güncel olan , yeni yerler keşfeden bir site var.  Seyahatdergisi.comSeyahat Dergisi Sayesinde  Gezeceğiniz Yerler Hakkında Bilgi Alabilirsiniz


Canınız çok sıkkın aileniz ile hafta sonunda küçük kaçamaklar yapmak istiyorsunuz , çocuklarınızın tarihi yerler hakkında bilgilenmesini istiyorsunuz. Örneğin Ayasafyo müzesi nerede, giriş ücreti ve hakkına bilgiler alabilirsiniz, ayrıca sizin için ekonomik olarak  nerenin uygun, nerenin uygun olmadığını ve mekanların giriş saatlerini bu siteden kolayca öğrenebilirsiniz. 


Nereye gideceğinizi, gideceğiniz yerde neler yapabileceğinizi ne yenir, nerede yenir, uçuş bilgilerini bu site sayesinde çok kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz , gideceğiniz  bir çok yer için , gideceğiniz yer hakkında videolu ve resimli olarak bilgiler alabilmeniz de mümkün. Üstelik bu bilgiler için sizden herhangi bir ücret talep edilmiyor. 


 Sadece tarihi yerler olarak düşünmeyin site size  Ülkemizdeki kayak merkezleri hakkında'da  bilgileri düzenli  bir şekilde listelemiş üstelik resimleri görerek daha hızlı karar verebilmenizi sağlıyor. Gideceğiniz yerdeki oteller hakkında'da  bilgiler alabilmeniz mümkün.

Siteyi tanıtması benden , siteye girip gezilecek yerler , kalabileceğiniz oteller hakkında bilgiler alması ve gideceğiniz yerde ne tür yeme içme var bunlara bakması sizden 
BİLGİ: Bu yazıdaki içerikler tanıtım amaçlı olarak eklenmiş olup, site sahibiyle hiçbir ilgisi yoktur.

4 yorum:

  1. Paylaşım için teşekkürler Gökhan Bey. Güzel bir site, sık kullananlara ekledim.

    YanıtlaSil
  2. Fotoğraflar çok güzelmiş. Aslında bir bakmak gerek. Tatile çıktiğımız zaman gezcek blr yer bilmiyoruz oturuyoruz öyle.

    YanıtlaSil

Yorum Kuralları
1 - Yaptığınız yorumun, yazıyla alakalı olmasına özen gösteriniz
2 - Yazım ve dil bilgisi konusundaki hassasiyetinizi yorumlarınızda da gösteriniz.
3 - Her zaman nazik bir üslup kullanmaya özen gösteriniz.
4 - Yukarıdaki kurallardan herhangi birine uymamanız durumunda,
site sahibi yorumunuzu yayınlama ya da yayınlamama hakkına sahiptir.Whatsapp Butonu Yalnızca Mobil Cihazlarda Çalışır

ARAMAK İSTEDİĞİNİZ KELİMEYİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN