Pazar, Eylül 13, 2015

Falsız Kalmayacağınız Bir Site; Fal Deryası

Falsız Kalmayacağınız Bir Site; Fal Deryası

İnternet ve teknoloji devrinde yaşıyoruz artık neredeyse her şeyi internet üzerinden yapar hale geldik. Birazdan sizlere öyle bir site tanıtacağım ki eminim daha önce bir çok kişi bu tür sitenin varlığından habersizdi yazıyı sonuna kadar okumanızı tavsiye ederim.  Fal baktırmayı seviyor musunuz? yanıtınız evet ise sizlere tanıtacağım bu siteden her türlü falınıza baktırabilirsiniz

 Ücretli ve ücretsiz falınıza baktırabileceğiniz fal deryası ile tanışmaya hazır mısınız?  ücretsiz olarak baktırabileceğiniz  kahve , zar , evet hayır fallarıdır. Fakat ücretli olan fallar ücretsiz olan fallardan çok daha fazla ve daha detaylı , site yönetimi sizlere bir çok falcı ile hizmet vermektedir. Ücretli fallardan biraz bahsetmek istiyorum. İlk olarak el falından bahsedelim. El falı için el falını seçiyoruz, elimizin resmini çekip gönderiyoruz ve bir de falcı seçiyoruz. Diğer fallarda da sistem bu şekilde işlemektedir. Örnek verirsek kahve falında da resim çekip göndererek baktırabilirsiniz. Derdiniz var ise dert ortağı seçeneği ile derdinizi falcılara anlatabilirsiniz. Rüya yorumu için de ilk önce falcı seçip formu doldurduktan ve ödemeyi yaptıktan sonra rüya yorumuna cevap alabilirsiniz. 

Diğer fal çeşitlerinden de bahsedecek olursak Kart falları, Tarot Falı , İskambil, Lenormand Aşk ve katina falları açılım ve çekme işlemiyle bakılıyor. Diğer fallar ise Kelebek falı ve Yıldıznamedir. Özel fallar grubunda ise Mum,su,kum falları ve Vefk bulunmaktadır. 

Eminim ki bir çok kişi yukarıdaki kavramların bir çoğunu bilmiyordur. Korkmayın Fal deryası yönetimin hizmeti elbette bunlarla sınırlı değil.


Falsız Kalmayacağınız Bir Site; Fal Deryası

Kahve Falı; Eğer sizde kahve içtikten sonra kahvenizin falına baktırmayı seviyorsanız içtiğiniz kahvenin resmini çekip , istediğiniz falcıyı seçip kahve falınıza baktırabiliyorsunuz. İsterseniz de ücretsiz falcı özelliğini seçip en geç 20 dakika içinde rastgele bir falcı tarafından falınız yorumlanmaktadır. Kahvenizi içtikten sonra falınıza baktırmak istiyorsanız buradan baktırabilirsiniz.
Yazının başında ücretsiz fallardan bahsetmiştik. Kahve, zar ve evet hayır falları ücretsiz grupta bulunmaktadır. Kahve falından zaten bahsetmiştik. Evet hayır falında ise sorunuzu soruyorsunuz sizin yerinize evet yada hayır cevabını veriyor. Zar falında ise soruyu seçip zar at diyorsunuz ve alt tarafta yeşil kutu içerisinde size sonucunu veriyor.

Site incelendiğinde kullanışlı bir yapıya sahip. Sitede anlık olarak fal baktıranlar yeşil kutu ile sağ üst köşede baktırdığı fal ve ismi çıkmaktadır. Falcılar kısmında tüm falcıları ve bu falcıların başarı oranlarını görebilirsiniz. Ayrıca falcıların hangi özelliğe sahip olduğunu görebilirsiniz. Mesela en hızlı gibi. Falcıyı seçtikten sonrada fal baktırabilirsiniz. Falcılara tıkladığımız zaman falcıların baktığı fallar ve bu falların bakma ücretini görebilir, falcının duvarında ise fal baktıranların yorumunu ve değerlendirmesini görebilirsiniz. Buna göre de kendiniz için fal baktırmadan önce hangi falcıya fal baktırsam diye kararınızı verebilirsiniz. Sizde anlattığımız fallardan birisini seçip fal baktırmak istiyorsanız buradan baktırabilirsiniz.

BİLGİ: Bu yazı tarafımca yazılmış olup, adı geçen site hakkında bilgilendirme amacı ile yazılmıştır.

18 yorum:

 1. Resimdeki tabak hangi kahve severe aitse, ona kısa zamanda Kapadokya tatili görüyorum. Seyahat balonu var kocaman :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Resmi internet üzerinden almıştım :)

   Sil
 2. Güzel. Yalnız bir şey dikkatimi çekti. Falcı Önder Eken'in profilini açtım. Başarısı %100'müş. Neyse fal baktığı birine "Öyle olacak merak etmeyin" diyor :D

  Gökhan hocam, eğer bu sitedekiler şaka yapmıyorsa yani ciddi ciddi fal bakıyoruz, geleceği görüyoruz filan diyorsa ortada çok ciddi bir sorun var :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hocam aslına bakarsanız bende fallara inanmazdım fakat geçen yıl bir arkadaşım, internetten değil de burada normal İskambil kağıtları ile fal baktırmıştı neredeyse falcının dediklerinin % 80 ' i çıkmıştı.
   Fala inanma salsız da kalma demişler : )

   Sil
 3. Bu zamanlarda gerçektan fal baktırmak çok moda olmuş, bizim sülalede de geçen aylara kadar gencinden yaşlısına herkes akıllı telefonundan baktırırdı falına.

  Ne zamanlara geldik.. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen Servet, Devir internet devri olunca her şeyi internet üzerinden yapmak kolay oluyor.

   Sil
 4. Merhabalar.

  Ne fallara inanırım, ne de ilgimi çeker. Cenab-ı Hakk, yüce kitabımız Kur'an'ı Kerim'in Maide suresinin 90. ayetinde mealen: "Ey İman edenler! İçki, kumar, putlar ve fal okları şüphesiz şeytan işi pisliklerdir, bunlardan kaçının ki saadete eresiniz." şeklinde buyurmuştur.

  Her ne kadar insanlar, falın şeytan işi pislik olduğunu bilseler de meraklarından dolayı bir türlü de vazgeçemezler.

  Selam ve dualarımla.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Haklısınız Recep bey, fakat sizin de dediğiniz gibi insanlarımız gerçekten çok meraklı.

   Sil
 5. Fala inanma ,falsız da kalma ama ben almayım kardeşim,korkarım böyle şeylerden:)

  YanıtlaSil
 6. Fal da neymiş yabancıların uydurdugu saçma sapan şey

  YanıtlaSil
 7. Fal Haramdır Falın Reklamını Yapmak Ve Tavsiye Etmek Haramdır

  YanıtlaSil
 8. Daha öncede görmüştüm bu siteyi, Eğlence amaclı bakılabilir hocam :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet vakit geçirmek ve eğlence amaçlı bakılabilir.

   Sil
 9. Çok güzel paylaşımlarınız mevcut :)

  YanıtlaSil

Yorum Kuralları
1 - Yaptığınız yorumun, yazıyla alakalı olmasına özen gösteriniz
2 - Yazım ve dil bilgisi konusundaki hassasiyetinizi yorumlarınızda da gösteriniz.
3 - Her zaman nazik bir üslup kullanmaya özen gösteriniz.
4 - Yukarıdaki kurallardan herhangi birine uymamanız durumunda,
site sahibi yorumunuzu yayınlama ya da yayınlamama hakkına sahiptir.Whatsapp Butonu Yalnızca Mobil Cihazlarda Çalışır

ARAMAK İSTEDİĞİNİZ KELİMEYİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN