arkaplan

Gülmek İstediğimde İzlediğim Video

Nisan 10, 2015 Gökhan TEKİN 8 Yorum


Gülmek İstediğimde İzlediğim Video

  Her zaman olmasa da arada sırada Youtube de videolar izliyorum , özellikle kısa filmler izliyorum bazen de komedi videoları izliyorum. Genç bir arkadaş Galaxy tab 3'ü tanıtıyor. Bu  çocuk ne yapacak diye video' yu izlemeye başladım daha ilk dakikadan itibaren gülmeye başladım çocuk öyle bir tanıtım yapıyor ki  gülmekten kendinizi alamıyorsunuz o video'yu favorilerime ekledim hemen ve ne zaman gülmek istesem o videoyu açıp izliyorum. Size de tavsiye ederim. Not video'nun bir kaç çeşit versiyonu var hepsini izleyin bence

SİZDEN ÖNCEKİLER BU YAZILARIMI DA OKUDU

8 yorum

 1. Yazın izlemiştim. Özürlü olabilir abi bu çocuk. Eğer değilse de hani mal dersin ya, tam ondan. Benim favorim: "Dedeye sahip çıkalım!" :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Anlatım tarzı çık doğal ve güzel benim hoşuma gidiyor gerçekten çok güldüm.

   Sil
 2. Guler misin aglar misin:)
  Ay acaip bi cocuk. Ozurlu olabilir mi ki.
  ama gercekten cok komik

  YanıtlaSil
 3. küfür etmeseymiş daha iyi olacakmış :)) ama suçlamıyorum. büyükler uluorta küfür ediyorken, liseye giden kız çocukları uluorta küfür ediyorken (ki etmeyenler muhakkak vardır) küçüklerin küfür etmesi ilginç gelmiyor. bir de şu youtube'a gerçekten denetlenen içeriğin eklenmesi konusunda talepte bulunmak gerekiyor diye düşünüyorum. önüne gelen böyle video yükleyecekse işimiz var. gerçi seyretmeyiz olur biter. ama internetin bu şekilde çöplüğe çevrilmesine karşıyım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet size katılıyorum benim de en sevmediğim şeylerden birisidir kızların erkeklere özenip küfür etmeleri , ayrıca bayanlara küfür etmek yakışmıyor.

   Sil
 4. Bu videoyu hatırladım.Hızlıal sitesini de töhmet altında bırakmış:)Kandilin mübarek olsun kardeşim bu arada.Yalnız eleman küfür etmeseymiş iyiymiş.İyi saydırıyor:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Allah Razı olsun abi seninde kandilin mübarek olsun , Evet küfür etmese daha iyi olurmuş gerçekten.

   Sil

Yorum Kuralları
1 - Yaptığınız yorumun, yazıyla alakalı olmasına özen gösteriniz
2 - Yazım ve dil bilgisi konusundaki hassasiyetinizi yorumlarınızda da gösteriniz.
3 - Her zaman nazik bir üslup kullanmaya özen gösteriniz.
4 - Yukarıdaki kurallardan herhangi birine uymamanız durumunda,
site sahibi yorumunuzu yayınlama ya da yayınlamama hakkına sahiptir.