arkaplan

Evlenmeye Değil, Zengin Koca Aramaya Gelmiş

Nisan 16, 2015 Gökhan TEKİN 11 Yorum

Bugün internet'ten neler oluyor, neler olmuyor diye haberlere bakayım dedim bir haber çok dikkatimi çekti. bir evlilik programında damat adayı , talip olduğu gelin adayının maaşına verdiği tepkiye ne diyeceğini şaşırdı; '' O para benim mazot parama yetmez'' Sanki kadın araba değil , Uçak kullanıyor ; Benim kızdığım nokta ise insanlar neden bu kadar lüks yaşamı seviyor , ayrıca o kadının evlilik için oraya geldiğini düşünmüyorum. İnsanlar sırf gündem yaratmak için böyle şeyler yapıyorlar. Ayrıca madem elin ayağın tutuyor ve gerçekten evlenmek , mutlu olmak için oraya geldin. Evlendikten sonra kendisi de çalışır böylece gelir sorunu kalmaz  tamam elbette erkek evini geçindirmekle yükümlüdür. Fakat insanın eli ayağı olduktan sonra ki , maşallah kadında çok sağlıklı görünüyor kendisi de çalışabilir. Yani her şeyi kocadan beklememek gerekiyor. Sırf reyting uğruna insanlar kendilerini rezil ediyorlar. Gerçekten çok yazıkSİZDEN ÖNCEKİLER BU YAZILARIMI DA OKUDU

11 yorum

 1. Bu zamana kadar mazot parasını kim veriyormuş, izlediğimde onu merak ettim :)

  YanıtlaSil
 2. Atladığınız bir husus var. Kadın yalan söylüyor. Gözlerine mimiklerine çok dikkatli bakın kulağına ne söylüyorsa onu tekrar ediyor. Hatta bir yerde de iyice duraksıyor. Bunlar reyting için yapılan ucuz numaralar.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Belki öyle olabilir yani program yöneticileri böyle bir şey yapmış olabilir ama yine de Kadın istese bunu kabul etmeyebilir.

   Sil
 3. sanırım bu kadın boeing kullanılyor

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bende ilk izlediğimde öyle düşündüm :)

   Sil
 4. Oradaki insanlarin cogu için cast ajansi oyunculari deniyor. Yani rol yapiyolarmis bazıları .reyting icin sacmaliyolar işte

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İnsan reyting uğruna kendini böyle rezil etmemeli bence

   Sil
 5. Reyting uğruna rezil olma olayının en net yaşandığı da şu son dönem yarışmaları aslında. Verdikleri ufak bir para ya da araba. İnsanlar onun için topuklu ayakkabılar falan türlü türlü hallere giriyorlar. Doğrusu pek anlam veremiyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet sırf gündemde kalabilmek için kendilerini rezil etmekten başka bir şey yapmıyorlar.

   Sil
 6. Arkadaş bu programı birde 7 kez evlenip boşanmış Seda Sayan sunuyor ya buyur buradan yak.Aile kavramını bu kadar basite indirgemeleri çok tuhaf.Evliliğin kutsallığına değil paranın kutsallığına adanmış bu ruhlar:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle çok haklısınız , İnsanlar ile resmen alay etmekten başka bir şey değil benim kızdığım nokta ise bunu insanların önünde yapmaları çünkü sadece büyükler değil,küçüklerde izleyebilir.

   Sil

Yorum Kuralları
1 - Yaptığınız yorumun, yazıyla alakalı olmasına özen gösteriniz
2 - Yazım ve dil bilgisi konusundaki hassasiyetinizi yorumlarınızda da gösteriniz.
3 - Her zaman nazik bir üslup kullanmaya özen gösteriniz.
4 - Yukarıdaki kurallardan herhangi birine uymamanız durumunda,
site sahibi yorumunuzu yayınlama ya da yayınlamama hakkına sahiptir.