Salı, Aralık 30, 2014

Şimdi İki Yabancıyız

Şimdi İki Yabancıyız
  Hiçbir zaman hiçbir şeyden tam olarak emin olamadım. Ne aşkımdan , ne savaşımdan. Ne senden nede kendimden. Öyle bir yerde yaşıyoruz ki ; emin olamıyor insan. Bazen beni çok sevdiğini düşündüm, bazen aptalca geldi bu düşünceler ve vazgeçtim herşeyden  insan kendi sevgisinden bile emin değilken başkasından nasıl emin olabilir ki?
  Hiç bitmeyecek diye başladım seni sevmeye ve emin olduğumu sandım ilk defa ama değişiyormuş insan. Ben değişmesem sen değişiyormuş sun . Ben sende  çok değiştim. Sen bende belki de bu yüzden çok kalamadım. Sevdikçe sen oldum ve sen zamanla iki tane seni kalbine sığdıramadın.

  Şimdi düşünce , çok fazla sen olmak iyi gelmiyormuş ilişkiye onu öğrendim. İnsan kendi gibi kalmalıymış severken . Her değişim ayrılık yolunda atılan bir adımmış meğerse sen beni çok değiştirdin ve ben sana benzedikçe bir heyecanımız kalmadı . Oysa başkaydık biz . Ben başka , sen başka ve bu şekilde ortak oluyorduk aşka. Olamadık , gittin , bittin. Ben de bittim senden sonra , şimdi iki yabancıyız . yolda görsen tanımazsın beni. ben yine çok değiştim senden sonra


Not: Ahmet Batman'ın Sabah Uykum adlı kitabından alınmıştır.

2 yorum:

 1. Olamadık , gittin , bittin. Ben de bittim senden sonra , şimdi iki yabancıyız . yolda görsen tanımazsın beni. ben yine çok değiştim senden sonra.

  Çok Güzel Demiş Ahmet Batman :)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen , Ahmet Batman'ın en sevdiğim kitaplarından bir tanesiydi bu Sabah Uykum

   Sil

Yorum Kuralları
1 - Yaptığınız yorumun, yazıyla alakalı olmasına özen gösteriniz
2 - Yazım ve dil bilgisi konusundaki hassasiyetinizi yorumlarınızda da gösteriniz.
3 - Her zaman nazik bir üslup kullanmaya özen gösteriniz.
4 - Yukarıdaki kurallardan herhangi birine uymamanız durumunda,
site sahibi yorumunuzu yayınlama ya da yayınlamama hakkına sahiptir.Whatsapp Butonu Yalnızca Mobil Cihazlarda Çalışır

ARAMAK İSTEDİĞİNİZ KELİMEYİ YAZIN VE ENTER TUŞUNA BASIN